• Modelul

    Piese de schimb pentru scanere CT

    SIEMENS P/N 3814626
    SIEMENS CONSOLE P/N:10161656
    SIEMENS CARBON BRUSHES
    SIEMENS ELECTRONIC BOX GENERATOR P/N 453566500281
    SIEMENS BACK PROJECTOR P/N 455012001581
    PHILIPS MX8000/Brilliance IDT
    PHILIPS BRILLIANCE 16/40/64
    PHILIPS IRS P/N 453566500631
    PHILIPS P/N 453567025011
    GE P/N 2256860
    GE P/N 2249076
    GE P/N 2245641
    PHILIPS P/N 355001501
    PHILIPS P/N 40772000030
    PHILIPS P/N 451214872142
    PHILIPS P/N 451259003261
    PHILIPS P/N 452053040564
    PHILIPS P/N 452053041117
    PHILIPS P/N 452053041462
    PHILIPS P/N 452053041706
    PHILIPS P/N 452053060153
    PHILIPS P/N 452053060279
    PHILIPS P/N 452053060316
    PHILIPS P/N 452053060325
    Arată
    ÎNREGISTRAREA CUMPĂRĂTORULUI
    • AUTENTIFICARE
    • ÎNREGISTRAȚI-VĂ
    Aţi uitat parola?
    RECUPERAREA PAROLEI
    Adresa de e-mail este introdusă greşit
    Numărul dvs de telefon
    SUA
    Îndepleniţi câmpul
    SUA
    Îndepleniţi câmpul